fbpx

Енерджіландія

Польща (м. Затор) 3 дні

Один з найбільших парків розваг Східної Європи! Більше, ніж 60 атракціонів подарують незабутні враження та емоції відвідувачам будь якого віку: дітям, підліткам та дорослим. Екстремальна зона, сімейна зона, зона для наймолодших, аквапарк, аніматори, каскадери, фаєршоу… Гірки, швидкість яких сягає 140 км/год., а висота – на рівні десятиповерхівки. Енерджіландія – найкращий відпочинок для всієї сім’ї. Let`s GO!

Відтворити відео

Сімейна зона

17 атракціонів

Екстремальна зона

10 атракціонів

Казкова країна

20 атракціонів

Парк води

8 атракціонів

20:00 п’ятниця

Виїзд з Хмельницкого

10:00 субота

Прибуття в Краків
Прогулянка Краковом. Це древнє місто, що велично лежить над Віслою є справжньою скарбницею національної і культурної спадщини Польщі. Любителям історії та мистецтва пропонуємо відвідати Вавельський замок (вхідний квиток). Замок, будучи одним з найбільших у Польщі, представляє майже всі європейські архітектурні стилі періодів середньовіччя, відродження та бароко, та має багато рінзних виставок та експозицій: королівські палати, приватні королівські апартаменти, палата зброї, королівська скарбниця. Потім ми пройдемо Королівською дорогою до серця міста – Ринкової площі, найбільшої площі у Європі, там зможете відвідати Костел Діви Марії, Суконні ряди з сувенірами, а також загадкове Підземелля Ринку.

13:00 субота

Вільний час
Пізнавальні екскурсії, прогулянка затишними вуличками Старого міста, фотосесія чи шопінг – обирати Вам.

16:00 субота

Збір групи

17:00 субота

Вечеря
Знайомство з традиційною польською кухнею – вечеря в карчмі Bida.

19:00 субота

Поселенння в готель. Ночівля
Поселенння в трьхзірковому готелі. Ночівля

07:00 неділя

Сніданок.

09:00 неділя

Переїзд в м. Затор до парку розваг Енерджіландія
На Вас чекає цілий день неймовірних вражень та незабутніх емоцій. Екстремальна зона, сімейна зона, зона для наймолодших, аквапарк, аніматори, каскадери, фаєршоу… Гірки, швидкість яких сягає 140 км/год., а висота – на рівні десятиповерхівки. Тут кожен знайде собі розваги за смаком.

20:00 неділя

Виїзд.
Нічна поїздка у Хмельницький.

 

10:00 понеділок

Приїзд у Хмельницький

 

У вас є питання?

Введіть свій телефон — і ми перетелефонуємо в робочий час