fbpx

Шопінг у Кракові

Польща (м. Краків) 1 день
Відтворити відео

Bonarka Krakow

торговий центр

Торговий центр Bonarka в Кракові – один з найбільших шопінг-центрів в Європі, він був відкритий в листопаді 2009 року. На території, що займає площу 91000 кв.м., розташувалося 270 магазинів і бутіків відомих польських та зарубіжних дизайнерів.
Крім того, працює безліч кафе, ресторанів і двадцатизальний кінотеатр. У центрі також знаходиться супермаркет для дому та ремонту Leroy Merlin і єдиний в Кракові супермаркет Auchаn.
В Бонарці для дітей LEOPARK – найбільша ігрова кімната в Кракові. Величезні гірки, пневматична зона гармати, картинг-трек, зона професійних батутів і багато іншого.

Factory Outlet

торговий центр

Factory Outlet – тут можна здійснювати покупки, не переплачуючи за них, а навпаки, отримати знижки від 30 до 70%.
У торговому центрі можна придбати одяг, взуття, аксесуари на свій смак і стиль. Тут більше 100 магазинів кращих брендів.

19:00 п’ятниця

Виїзд з Хмельницкого

09:00 cубота

Прибуття в Краків

10:00 cубота

Вирушаємо на шопінг в Factory Outlet
Factory Outlet – аутлет, де можна здійснювати покупки, не переплачуючи за них, а навпаки, отримати знижки від 30 до 70%. У торговому центрі можна придбати одяг, взуття, аксесуари на свій смак і стиль. Тут більше 100 магазинів кращих брендів. Найпопулярніші: Guess, O´Neill, Caramelo, Reebok, CROPP, Miss Sixty, BillaBong, Mango, Pepe Jeans, Polo Ralph Lauren, Adidas, Diesel, Hugo Boss, Tommy Hilfiger, Dockers, Desigual, Nike, Gas, Benetton, Asics, Calvin Klein, Converse, Puma, Triumph, Vanity Fair, LEVI’S, Lee Cooper, HI-TEC і багато інших.

14:00 cубота

Переїзд в Bonarka City Center

15:00 cубота

Шопінг у Bonarka City Center
Торговий центр Bonarka в Кракові – один з найбільших шопінг-центрів в Європі, він був відкритий в листопаді 2009 року. На його території, що займає площу 91000 кв.м., розташувалося 270 магазинів і бутиків відомих польських і зарубіжних дизайнерів. Серед представлених марок – Pierre Cardin, C & A, Zara, H & M, Peek & Cloppenburg, Sephora, EMPiK і т. Д. Крім того, працює безліч кафе, ресторанів і двадцатизальний кінотеатр. У центрі також знаходиться супермаркет для дому та ремонту Leroy Merlin і єдиний в Кракові супермаркет Auchаn.

20:00 неділя

Збір групи

21:00 неділя

Виїзд.
Нічна поїздка у Хмельницький.

09:00 понеділок

Приїзд у Хмельницький

У вас є питання?

Введіть свій телефон — і ми перетелефонуємо в робочий час